Můj blog se tam schoval...

2. prosince 2015 v 19:00 | Kuro Ai |  Diary
...na téma týdne "Ve stínu".

Ano, po 100 letech se hlásím. Že to nebylo sto let? Dobře, jak koukám na poslední článek tak nebylo. Ale to neznamená, že mi to tak nepřišlo...Já vím, že veškeré mé "diary" články jsou většinou o stěžování si - viz. juknutí na těch pár posledních - ale já si vlastně nemám na co stěžovat. Poslední článek jsem sem totiž psala 11. října. To znamená, že uplynuly necelé dva měsíce a já mám pocit, že uplynulo 100 let. A pokud mi připadá, že se mi 100 let vešlo do necelých 60-ti dní, neměla bych být spíš šťastná?

Jasně, že bych měla a JSEM!!

Jsem unavená, můj život se veze v lajnách kofeinu, jídla a alkoholu (krásné to návykové látky!), učení, hudby, lásky, vášní, žití naplno - a to i jako nezadaný člověk ráda ocením :) Přesto mi něco za ty dva měsíce chybělo... a to byla tento ve stínu blogové sféry schovaná stránka, na kterou sem tam zavítá nějaká ta zbloudilá duše.
A já ráda své zbloudilce !!
Ať už mezi ně patří milovníci cestování, či jen určitých zemí, seriálů, četby, psychologie, uzoufaní zoufalci se zoufalým životem (jako já a zbytek světa), anime, studenti, či dospěláci, ljubivci poezie, fotografií, nebo snad povídek...myslím, že pro Vás mám toho připraveného spoustu.

Jenže polovinu nejspíš zapomenu a polovinu z té druhé poloviny neudělám z důvodu časového pressu...well...přesto Vám povím, co Vás v nejbližší době bude čekat. To, co bych tu doopravdy ráda zveřejnila. A to je:

Capo Verde - Boa Vista review - ano, tam se konal můj nedávný výlet (jeden z mála s rodinou). Seznámila jsem se tam se spoustou lidí všude po ostrově a čekají Vás fotografie i mé velmi "duchaplné" komentáře, jako to bylo v mém předchozím cestopisu z Budapeště. Samozřejmě také co na tomto malém ostrůvku dělat, či hledat.

Recenze - ano, ano, občas, když jsem na nějakých super/zvláštních/zajímavých/podivuhodných místech, píšu si poznámky do mobilu, nebo tvořím spontánní fotografie a nedávno jsem si řekla, proč vlastně neudělat recenzi třeba na zajímavou kavárnu, nebo restauraci, klub. A co třeba na další film, který jsem viděla a není příliš známý??
Popravdě přemýšlela jsem i nad knižními recenzemi, ale i přes kvantum toho, co jsem přečetla se spíš raději orientuju na smolení jejich rozboru k matuře, než recenzím. Well...nějaký zbloudilý studentík by to ovšem možná ocenil, že? :)

Samozřejmě pro Vás mám (teď již kvantum) poezie a i nějaké příběhy. Psychoanalytika na téma láska, one-night-stand, sex, pár rozborů určitých situací/typických reakcí lidí apod. No, nejspíš ještě nevíte, jak moc se ráda šťourám ve věcech. O egu (slabém i silném). Můj otevřený názor na současné globální problémy. O spoustě dalších věcech... (vážně se ráda nimrám ve věcech :D )

Věřím, že ještě do víkendu něco přibude !!

Vycházím pryč z těch stínů neaktivity (opět - snad trvale) !!

Jdu dál, (prozatím) nabytá pozitivní energií! A s dalším kafem........ vážně bych mohla něco udělat se svými závislostmi...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama