Srpen 2015

Rozepsané

31. srpna 2015 v 23:30
Kliknutím na obrázek se dostaneš k informacím o příběhu:
KAPITOLOVÉ


JEDNORÁZOVÉ

Something better comes along...

Budapest / / / review (22.-26.7.2015)

30. srpna 2015 v 19:46 Cestopisy
Tento článek obsahuje hromadu fotek z našeho výletu, letmo doplněných textem - jedná se spíše o popis města, jak na nás působilo, jedinečná místa, která jsme měli možnost navštívit, a co byste podle nás neměli při návštěvě budapeště vynechat. Prosím, pokud se najde něco, co byste naopak doporučili Vy nám, budete velmi vítáni v komentářích!!
(BTW Fotografie jsou neupravené a úvodní fotografie v originální velikosti)1. díl: Bradavický dopis

30. srpna 2015 v 2:04 | Kuro Ai |  Ztracené tajemství
Každý příběh musí někde začít...


DVANÁCT LET
před BradavicemiDomů přišel dopis. Bylo to zvláštní, jelikož ho nepřinesl pošťák. Před náš dům přilétla velká sova pálená nesoucí obálku. Adresovanou mně. A když mi ji maminka nahlas přečetla, nezdálo se mi na tom vůbec nic divného. Radostně jsem se usmála a zadívala se na překvapený obličej své vlastní matky.


Ztracené tajemství

28. srpna 2015 v 1:29 | Kuro Ai |  Kapitolovky

Ztracené tajemství

Stav: rozepsané
Žánr: HPFF (Harry Potter FANFICTION), dobrodružná, fantasy a především komediánlí povídka


Děj: Levia je novou studentkou Bradavic. Ovšem ne ledajakou. Z matčiny strany, jakožto prvorozená dcera, zdědila též moc merrow. Nadpřirozenou schopnost irských mořských pan, o které ovšem nesmí nikomu říct. Ale jistě víte, jak dvojčata Weasleyova mají ráda irský famfrpálový tým - tak proč by si neoblíbili i Leviu? Vtáhnout ji do svých zápletek a problémů, které se v průběhu let nabalí a ona k nim ve výsledku přidá i svoje, se jim samozřejmě zdá jako skvělý nápad!
Jak tahle jejich pouť může skončit?
A přinese ještě něco jiného, než pouho pouhé dobrodružství?


Varování:
Kromě toho, že to je FF, bych chtěla upozornit i na menší pozměnění originálního příběhu, i když je mým největším zájmem udržet originální příběh v prozatím vzdáleném konci zcela nepozměněn. No, vyvoďte si z toho, co potřebujete :D

Jinak si vyhrazuji práva na přidání varovných signálů na tuto stránku v průběhu celého vývoje ZT (alá zkratka názvu).
PS: Harry Potter nemusí být v celých Bradavicích jediný, kdo toho "tolik prožil", ne? :D
Kai

Odpočívej v pokoji

24. srpna 2015 v 23:01 | Kuro Ai |  Poezie
Nikdy není krásné psát takovouto poezii; mrtvé to z hrobu nevytrhne. Živé většinou rozpláče. Slova občas uchlácholí, že se má teď už dobře, že je nic víc netrápí a tak tyto básně trochu zacelují popraskaná srdce. Ale prázdnou postel nevyplní. Dřív nebo později člověk pochopí, že žije vedle něčeho, co nemůže pochopit (Coelho). Ale i přes to se sune dál. Každý právě prožitý moment se TEĎ stává minulostí. Odcházíme, jen naše činy tu zůstávají. Život zrozený ze smrti. A dál ozývající se svědomí. Ovšem jen díky němu vím, že lidstvo ještě všechno neztratilo.

Víš, co tím chtěl básník říci? (báseň je ve zbytku článku)

Dobrovolnictví - Jedličkův ústav - Liberec

19. srpna 2015 v 17:25 | Kai |  Diary
Tak mi končí prázdniny... v podstatě poslední středoškolské prázdniny, první dospělácké prázdniny... taky se Vám před posledním ročníkem střední školy/gymnázia/učňáku zdálo všechno takové melancholické, téměř až nostalgické? Vše, co jsem zažila, se už nevrátí, zůstane pouze ve vzpomínkách, život bude postupovat dál, sny, které jsem chtěla, aby se v budoucnu staly skutečností se postupně budou rozplývat a měnit... nic už nebude jako dřív. A to je pozitivum i negativum zároveň.

Každopádně i přes veškeré hnusné počasí, které v posledních dnech pohltilo mou milovanou Prahu, tyhle prázdniny byly něčím výjimečné, něčím poučné i něčím neopakovatelné. A i když se toho stalo HOOODNĚ, o čem by se dalo vyprávět, tak pochybuji, že by někoho výrazně zajímala historie Budapeště, americký sen na chorvatském Party Kýblu, nebo spoiler všech sérií F.R.I.E.N.D.S..., ikdyž kdo ví? Každopádně to si zatím nechám pro sebe - o čem chci mluvit je možnost aktivního dobrovolničení i "sociálního praktikanství" v JÚ v Liberci.

KONEC - The Last of Us (dojmy, spoilery, nadávky, slzy)

2. srpna 2015 v 14:52 | Kai |  Diary
Konce jsou těžké! Doopravdy těžké!! Každý z nás si nějakým koncem jistě prošel - konec vztahu, přátelství, života… Ne, nebude to depresivní téma, páč i konce můžou být veselé, přestože srdcervoucí.
Např. konec filmu, seriálu, nebo KONEC HRY!