Kuro Ai, aneb. Kdo jsem?

20. června 2015 v 11:43

Kuro Ai,

to je jméno, pod kterým vystupuji na blogové scéně a na jakékoliv jiné scéně umělecké. Je to už pár let. Toto jméno vzniklo ale ještě mnohem dřív - řekla bych tak mezi mým 10-11 rokem života, kdy jsem aktivněji začala psát povídku pro moji kamarádku pod názvem Aki&Ed, a jelikož jsem daný bloček nosila všude s sebou a nechtěla jsem, aby někdo věděl, že jeho autorem jsem já (hlavně, když jsem to dala někomu přečíst), tak jsem vytvořila tento nickname.

Původně to byla Kuroi Neko, aneb Černá Kočka, ale pak se to nějak (bůh ví jak) změnilo. Možná kvůli tomu, že jsem chtěla používat zkratku: KAI. Uvolnit.
A má tvorba se začala odvíjet tím směrem.

Začala jsem psát skoro surrealistickou a fantasy prózu - zakládala jsem si na vypíchnutí zajímavých detailů, psala nesmírně automatizovaně a hlavně s velkými fantasy prvky. Vlkodlaky, zvěromágy, anděli, DUCHY... vlastně všechno kromě "hodných" upírů jsem milovala od roku 2003, protože v ten rok jeden prazvláštně důležitě postradatelný člen naší rodiny opustil tento svět v dálné Kanadě a to co se stalo v tom roce bylo doopravdy prazvláštní a nepochopitelné.

Celkově se mi v dětství stávalo spoustu zvláštně nepochopitelných věcí. Později jsem to vždy připisovala dětské fantazii, ale ten pocit, že zas tak moc fantazírovat nedokáži je doteď zvláštně silný.

A co jinak bych Vám měla říct?

Jakou hudbu mám ráda? Co za školu dělám, nebo kde pracuji? Kolik mi je let? Charakterizovat se ve třech slovech, jak často chtějí na pohovorech? Co za hry hraju? Jakou politickou stranu uznávám?

Ne, tohle nezajímá nikoho z Vás a pokud ano... tak vždy jediné, co stačí, je zeptat se.

A proč jsem založila tento blog?

No... proč lidé zakládají blogy? Chtějí být zajímavý? Chtějí se vytahovat? Chtějí si postěžovat?

Hahaha.
Ne.
Všichni, které jsem potkala, si zakládali blog za jedním jediným účelem, se kterým každý (polo)umělec vytváří svá díla.
Chce světu sdělit svůj názor.

A pak už záleží pouze na světu, jestli poslouchá... a na umělcovi, jak moc bojuje.


XOXO
Vaše Kai
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama