Každý kdo hledá, nalezne

6. června 2015 v 18:57

Vítám Vás na svém blogu.


Na chvíli jsem se zamyslela nad tím, jak se vlastně úvodní články píší. Chtěla jsem zavřít ten svůj a jít hledat inspiraci na jiné "nové" blogy. Ale hned na úvod Ti, milý čtenáři, o sobě něco prozradím - už bych se k napsání tohoto článku nevrátila.

Jedná se o můj druhý blog, z čehož první byl aktivní po celé tři roky... pokud bys ovšem aktivitou nazval permanentní neaktivitu, odkládání vydání článků apod. Ráda bych měla spřátelené blogy a četla si povídky, které napíšeš Ty, nebo někdo jiný a chci to zkusit hecnout i s tímhle blogem, ale nezaručím se za výsledek. Jsem doopravdy nespolehlivý člověk, nebo alespoň v těchto věcech.

Jak si nejspíš již pochopila, šlechetná osobo čtoucí tento článek (dobrá podlézací věta, co? :D ), můj blog je zaměřený na příběhy. Když se nad tím hlouběji zamyslím, nerada říkám "povídky", protože wiki charakteristika povídek je nějak taková:
"Povídka je prozaický epický útvar kratšího rozsahu než román. Od románu se liší také tím, že zachycuje pouze jeden aspekt života, ne život jako celek. Hlavními rysy povídky jsou jednoduchý děj a neměnnost charakteru hlavní postavy." Ne, pouze to doopravdy nepíši :D

Myslím si, že si tady každý v průběhu času přijde na svoje - přes básně, psychologické romány, vtipné povídky, drabble, new weird, romantiku, yaoi, fanfiction, dramat, pohádky, "pověsti", různé pokusy, recenze, tak možná i nějaké skromné žvásty (nebo nadávky) z mého deníku, nebo psychoanalytika (má oblíbená). Teď už je jen na Tobě, jestli se někdy vrátíš, nebo ne... ale nedoporučovala bych to v nejbližší době. Jak jsem již řekla, nepatřím k těm nejrychlejším a nejaktivnějším blogerům :D

Ale budu se na Vás těšit.
Ať už poté přispějete nějakou věcnou poznámkou, nebo ne.

Doufám, že se tu ještě uvidíme ;)

Kuro Ai

PS: Budu se snažit oplácet každý komentář!! Snad mi to vydrží ^^


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Twotika Twotika | Web | 1. července 2015 v 11:14 | Reagovat

Zlato? Četla jsem správně, že nepatříš k nejaktivnějším blogerům, kterým možná blogování nevydrží? Myslím, že na tom jsem stejně, vždycky mě něco chytne a pak nějakou dobu nic.. :) Chápu tě a přeji úspěšný začátek :)

2 Ariven Ariven | Web | 10. července 2015 v 21:54 | Reagovat

Á, našla!
To jsem se takhle po dlouhé době (a poté, co jsem se po delší přestávce zase vrátila na svůj blog) rozhodla, že se na tebe zajdu podívat a ty nikde, jenom jeden článek po tobě zbyl, rozloučení. Tam jsi ale psala, že jsi blogové vody neopustila a tak jsem se pustila do hledání... A našla. Teda, doufám, že jsi to ty a já se teď nějak neztrapním.
Hodně štěstí na novém blogu, který hodlám začít navštěvovat pravidelněji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama