Co čtu

30. června 2015 v 23:47
No, napadlo mě, že se s Vámi podělím o nějaké super příběhy, na které v blogové sféře narazím, které si oblíbím, nebo jen ty, které jsem přečetla/mám rozečtené.
U kategorie rozečtených bude jen krátká anotace, o čem daná povídka je/má být - z 99% bude použita Vaše vlastní anotace (hezky v uvozovkách, abych neporušila autorská práva) a pokud žádnou nemáte, napíšu tam Můj vlastní komentář, kterým zkráceně ohodnotím Vaší povídku.
Pokud by někdo měl zájem o kritiku a další věci, mám v plánu něco takového zavést, ale jen pro povídky dokončené. Nejspíš bych tomu někdy časem věnovala vlastní informační článek, na který potom naleznete odkaz zde.

Každopádně zde nebudu skladovat žádná drabblata, jednorázovky a další. Ale pokud někdo někdy objevíte nějaký super příběh, který by stál za to si přečíst, budu ráda za doporučení :)
PS: Najdeš kliknutím na banner.

Mějte se famfárově!!
Kai <3Rozečtené - nedokončené:


Bad Girl
Můj vlastní komentář: Povídka psaná Twotikou byla první, kterou jsem po založení tohohle blogu začala číst. Je psána super čtivě, i když jednodušeji, tak působí nesmírně roztomilým dojmem s pomalu vyplouvajícím (možná) hlubším podtextem.

Ledová princezna
Anotace psána Ariven (autorkou): Před lety uvrhla na království desítky let kruté zimy. Dnes je spoutána kletbou a spí, skrytá lidským zrakům, téměř zapomenuta. Země, kterou se snažila ovládnout, se rozpadla a vzniklé mocnosti stojí na pokraji války. Král jednoho z nových království se rozhodne získat na svou stranu legendární ledovou princeznu. Vyšle tedy čtveřici bojovníků, aby zlomili princezninu kletbu. Ale je to opravdu dobrý nápad? A co mezitím chystá nepřítel?
Fear of love
Slova Useless Girl (autorky): Tohle je jedna z věcí, které jsem začala psát, když mi bylo tak jedenáct, dvanáct let a rozhodla jsem se je teď zase vytáhnout na svět. Nedokončila jsem to. Takže nejdřív budu přidávat staré kapitoly a pak postupně dopíšu nové - Proto prosím berte ohledy, protože začátky jsou opravdu z mého dětství. Taky je to jedna z mála povídek, kde se vyskytují heterosexuálové.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Twotika Twotika | Web | 1. července 2015 v 10:54 | Reagovat

Jéé, je od tebe hezké, že si mě sem zařadila :) moc ti děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama